• Головна
  • Наші проекти
  • Інтернет-проекти

Інтернет-проекти

З 2007 року Чернігівська Медіа Група активно розвиває проекти в Інтернеті. Флагман цього напряму - чернігівський міський портал GOROD.cn.ua. Це унікальний продукт, який показав за п'ять років приголомшливу динаміку зростання як за кількістю відвідувачів, так і за обсягом споживаного контенту. На сьогоднішній день GOROD.cn.ua - це понад 200 000 унікальних користувачів щомісячно, два мільйони переглянутих сторінок.

GOROD.cn.ua
є обличчям міста Чернігова в Інтернеті. Головною метою сайту є популяризація Чернігова, а також повне охоплення всіх сфер міського життя і всього, що пов'язано з Черніговом. Щодня на портал заходить більше 10 000 відвідувачів, які знаходять на сторінках сайту безліч корисної інформації на будь-які теми: новини Чернігова і регіону, оголошення, анонси майбутніх подій, ТВ-програма, різні довідники, блоги, міський форум, фотогалереї, а також розділ для туристів.
 

 * Дані по щоквартальним опитуваннями на сайті від компанії iVOX.
 

Крім порталу GOROD.cn.ua, Чернігівська Медіа Група володіє ще й іншими інтернет-ресурсами: сайтом міста Чернігова 0462.ua, сумським порталом GOROD.sumy.uaніжинським порталом mynizhyn.com і новим єдиним порталом оголошень України OBYAVA.ua

 

Керівник рекламного відділу
порталу GOROD.cn.uaОлексій Карпенко
Тел.: (0462) 653-653, (внутр. 160)
e-mail: akarpenko@cmg.cn.ua

керівник рекламної служби 0462.ua: 
Оксана Старкова
тел. (0462) 653 -653 (внутр. 123)
e-mail: starkova@cmg.cn.ua