• Головна
  • Наші проекти
  • Некомерційні проекти

Некомерційні проекти

Чернігівська Медіа Група не обмежується лише сферою ЗМІ. Наші інтереси та сфери діяльності досить різноманітні.

Кілька років тому було створено творчу агенцію «ЧЕ Студія», яка веде наші проекти, пов'язані з музикою та іншими творчими подіями. В активі агенції кілька масштабних інтерактивних музичних конкурсів, два ліцензійних музичних збірника чернігівських виконавців, серія концертів. Один з останніх великих проектів - «Зелена сцена». Це серія безкоштовних концертів для мешканців та гостей міста в самому серці Чернігова.

Окремо варто сказати про фестиваль Chernihiv Jazz Open, який ми проводимо з 2010 року. Це масштабна музична подія, яка вже набула міжнародного статусу, велику армію прихильників і позитивні відгуки експертів.


Також ми є головними інформаційними партнерами багатьох яскравих творчих подій Чернігова. У тому числі Міжнародного фестивалю класичної музики «Сіверські Музичні вечори» і міжнародного фестивалю ChernihivPhotoFest.

Крім насиченої творчої діяльності, CMG і її співробітники беруть активну участь у спортивних та інших заходах. Окремо варто відзначити команду наших співробітників, які є професійними пілотами в класі радіокерованих пілотажних моделей літаків в класі F3А. Будучи членами збірної України, вони неодноразово ставали учасниками і призерами міжнародних і всеукраїнських змагань.

Також компанія бере активну участь в різного роду благодійних заходах: від цільової допомоги конкретним людям до організації масштабних благодійних марафонів по збору коштіві нужденним.